آموزش


دانلود کتابچه ی راهنمای جامع سامانه دانلودثبت نام

ثبت نام شما کاربر گرامی برای ایجاد صفحه یابود و استفاده از امکانات سایت رایگان و الزامی میباشد. جهت ثبت نام در سایت، از نوار بالای صفحه روی گزینه "ثبت نام" کلیک نمایید.

در صفحه باز شده اطلاعات مورد نیاز برای تمامی موارد را وارد نمایید. ورود اطلاعات برای موارد ستاره دار اجباری می باشد. توجه داشته باشید شماره تلفن صحیح وارد نمایید زیرا پیامک های مهم مانند تغییر رمز عبور یا اطلاع رسانی ها برای آن شماره تلفن وارد شده انجام می شود.

پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در قسمت پایین صفحه توافقنامه کاربری را مطالعه نموده و تیک تایید آن را فعال نمایید. در نهایت با فشردن دکمه ثبت نام عملیات را تکمیل نمایید.آموزش ساخت صفحه ی یادبود

برای ساخت و ایجاد صفحه یادبود، بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، می توانید با مراجعه به قسمت "تعرفه ها" یا "سفارش" پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از پرداخت الکترونیکی هزینه به صفحه ی یادبود اولیه مرحوم هدایت می شوید. در این صفحه می توانید موارد مورد نظر خود را در صفحه یادبود ثبت نمایید.صفحه یادبود خود را خود ایجاد کنید!

شما می توانید میراث خود را خود به رشته ی تحریر درآورید و با کلمات خودتان به یاد آورده شوید. یادنشان به شما این امکان را می دهد که تاریخچه زندگی خود را به ثبت برسانید. بهترین خاطرات خود و تمامی افتخارات و موفقیت های کسب شده در زندگیتان را در زندگینامه خود درج کنید، شجره نامه خود را ایجاد کنید. به راحتی فردی مورد اعتمادی برای انتشار صفحه یادبود خود از طریق فرآیند امن و خصوصی ما انتصاب کنید.ویرایش صفحات یادبود

برای ویرایش صفحه یادبود فرد مورد نظر در پنل کاربری خود از منوی سمت راست در زیرمجموعه گزینه ی کاربری به قسمت "لیست صفحات یادبود کاربر" مراجعه نمایید. از لیست یادبود های نمایش داده شده یادبود مورد نظر خود جهت ویرایش را یافته و سپس با فشردن دکمه "ویرایش" زیر کادر یادبود به قسمت ویرایش یادبود هدایت شوید.

در صفحه ویرایش یادبود برای سهولت کار اطلاعات قابل ویرایش در قسمت های مختلف طبقه بندی شده است که این قسمت ها شامل تصویر پروفایل، اطلاعات شخصی، آرامستان، دیگر، خانواده، عکس، فیلم و صوت می باشند.

در قسمت تصویر پروفایل می توانید تصویر پروفایل شادروان را بارگذاری یا حذف نمایید.<br><br> در قسمت اطلاعات شخصی می توانید اطلاعات شخصی شادروان شامل تاریخ تولد، تاریخ وفات، جنسیت، نام، نام خانوادگی، نام پدر و دین را وارد نمایید.<br><br> در قسمت آرامستان می توانید مشخصات آرامستان که مکان دفن شادروان می باشد را مشخص نمایید که این اطلاعات شامل کشور و استان و شهر محل دفن و انتخاب آرامستان از لیست آرامستان های موجود و مشخص کردن قطعه و ردیف و شماره محل دفن و در نهایت مشخص کردن و انتخاب محل دقیق دفن روی نقشه می باشد.<br><br> در قسمت "دیگر" موارد تکمیلی را وارد می کنید که این موارد شامل زندگی نامه و وصیت نامه و شجره نامه و نام مورد استفاده در لینک اختصاصی، مشخص کردن این که قسمت باقیات الصالحات در صفحه یادبود نمایش داده شود یا خیر، مشخص کردن این که کاربران مشاهده کننده صفحه اجازه درج نظر در صفحه دارند یا خیر و در نهایت مشخص کردن این که صفحه پروفایل در جستجوی عمومی سایت نمایش داده شود یا خیر.<br><br> در قسمت "خانواده" می توانید روابط خانوادگی مختلف بین افراد ثبت شده در سامانه یادنشان و فرد شادروان را تعریف کنید. به عنوان مثال رابطه مادر و فرزندی یا رابطه خواهر و برادری و ... برای این کار آدرس صفحه یادبود فرد دوم را در این قسمت وارد کرده و تغییرات را ذخیره می کنید. با تایید این رابطه در حساب فرد دیگر این رابطه در صفحه یادبود نمایش داده می شود.<br><br> در قسمت "تصاویر" می توانید عکس های نمایش داده شده در آلبوم تصاویر را بارگذاری نمایید. همچنین می توانید برای هر تصویر یک عنوان و یک توضیح کوتاه نیز وارد نمایید.<br><br> در قسمت "فیلم ها" می توانید فیلم های نمایش داده شده در آلبوم فیلم ها را بارگذاری نمایید. همچنین می توانید برای هر فیلم یک عنوان و یک توضیح کوتاه نیز وارد نمایید.<br><br> در قسمت "اصوات" می توانید اصوات قابل پخش در آلبوم صوتی را بارگذاری نمایید.<br><br>

به این نکته توجه داشته باشید که برای هر عکس یا فیلم یا صوت حجم و فرمت های مجاز تعریف شده است.

شایان ذکر است که بعد از تغییر در هر یک از قسمت های ذکر شده به طور مجزا به غیر از قسمت های تصاویر و فیلم ها و اصوات بایستی دکمه "ارسال" در پایین صفحه فشرده شود تا تغییرات انجام شده در سیستم اعمال شوند. <br><br> با فشردن دکمه "پیش نمایش" در بالای صفحه می توانید پیش نمایشی از وضعیت صفحه یادبود را مشاهده نمایید.

لطفا توجه فرمایید که پس از ثبت تغییرات توسط شما، کارشناسان یادنشان تغییرات اعمال شده را جهت تایید نهایی بررسی و در صورت عدم وجود مغایرت با قوانین و شرایط سایت، اجازه انتشار را صادر می کنند.